Czy to zachwycający widok spod pergoli na Halę Stulecia, czy wypełniony po brzegi historią Ostrów Tumski - cokolwiek Państwa sprowadza do Wrocławia, warto zapewnić sobie wygodne miejsce na złapanie oddechu po długim dniu spacerowania po mieście. Fitness Hostel we Wrocławiu wyróżnia się spośród innych hosteli nie tylko pięknym wystrojem wnętrz, funkcjonalnym wyposażeniem i nowoczesną aranżacją, ale przede wszystkim udostępnioną wszystkim naszym Gościom siłownią znajdującą się w strefie rekreacyjnej obiektu. A to wszystko przy niskiej, hostelowej cenie. Zobacz nową odsłonę Wrocławia z Fitness Hostel.

Wrocław dla wymagających

Wrocław to niewątpliwa perła polskiej oraz europejskiej turystyki. Mianowany Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku, okrzyknięty najlepszą europejską destynacją z prestiżowym tytułem European Best Destination 2018, Wrocław trudno przecenić. Od klasyków takich jak Panorama Racławicka aż po egzotykę Ogrodu Japońskiego, Wrocław to jedno z najciekawszych polskich miast. Niech stolica Dolnego Śląska nie ma przed Tobą tajemnic – podążając śladami krasnali, które wpisane są w historię miasta od lat, odkryć można liczne opowieści i ukryte zakątki. Mimo, że krasnale patrzą na miasto z dołu, my możemy obejrzeć je ze znacznie większej wysokości – wjeżdżając na 49. piętro wieżowca Sky Tower. Alternatywą dla entuzjastów wysokich lotów jest podróż całoroczną koleją gondolową, która zabiera pasażerów ponad Odrę. Obowiązkowym punktem na liście rzeczy do zrobienia we Wrocławiu jest uczestnictwo w jednym z licznych wystaw, festiwali lub targów. Tłumy ściągają do Wrocławia na festiwal piwa, pokazy spektakularnej fontanny multimedialnej oraz na jarmark świąteczny. Na koniec długiego dnia spędzonego na zwiedzaniu oddaj się w ręce obsługi Chwila Moment Coffee & Food, by zregenerować utracone kalorie. Ta wyjątkowa restauracja mieści się w budynku Fitness Hostel i jest na wyciągnięcie ręki naszych gości. Przyjezdnym zapewni również smaczne śniadania oraz orzeźwiające napoje.

Hostel Fitness – dla aktywnych i nie tylko

Zapewnij sobie to, czego potrzebujesz

Nie trać czasu na niepotrzebne poszukiwania nieodzownych dla wypoczynku obiektów. Fitness Hostel we Wrocławiu to połączenie miejsca noclegowego, nowoczesnej restauracji i dogodnej siłowni, a skumulowanie tych obiektów w jednym miejscu zapewnia niezwykłą wygodę pobytu. Siłownia to jednak tylko część rekreacyjnej powierzchni hostelu, gdzie znajdą Państwo też salę fitness, gabinet masażu oraz saunę. Stały dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie obiektu umożliwi dobre zaplanowanie tras wycieczkowych podczas całego pobytu, a także zapewni odpowiednie warunki do swobodnej pracy osobom podróżującym służbowo. W cieplejsze dni warto wypożyczyć rower w naszej recepcji i udać się na przejażdżkę po jednej z wielu tras rowerowych Wrocławia. Jest to idealny sposób na sprawne zwiedzanie połączone z aktywnym spędzeniem czasu. Po długiej trasie czekać na Państwa będzie utrzymany w ciepłym, przytulnym stylu pokój wyposażony w ręczniki i bieliznę pościelową. Nieważne czy zostajesz na kilka dni czy na weekend, pozwól się ugościć tanio i z klasą.