Kraków jako miasto pełne zabytków odwiedzają zarówno dzieci, jak i dorośli. Często na weekendowy, czy dłuższy wyjazd decydują się pary, dlatego z całą pewnością warto wyznaczyć sobie główne cele w mieście. Nie brakuje lokalizacji do gry w paintballa, jazdy gokartami oraz innych rozrywek. Warto zatem zapoznać się ze szczegółowymi informacjami i zapewnić sobie oraz znajomym mnóstwo doskonałej i niezapomnianej zabawy.

Atrakcje dla dorosłych w Krakowie

Atrakcje dla dorosłych w Krakowie

Każdy dzień w Krakowie z pewnością będzie emocjonujący, dlatego wieczorem niezbędny jest pełen relaks. Idealnym sposobem jest kąpiel w Piwnym Spa, jest to atrakcja przyczyniająca się do rozluźnienia mięśni i odprężenia umysłu. Inną, nieco bardziej kontrowersyjną formą spędzania czasu przed dorosłych jest rzucanie siekierami do celu. To z kolei sposób na pozbycie się ewentualnego nadmiaru złych emocji, tak zwanego wyżycia się. W Krakowie oferuje się również laserowy paintball oraz strzelnicę. Takie atrakcje mogą być dobrym pomysłem na organizację wieczoru kawalerskiego, są to typowo męskie rozrywki.

Piwne Spa – ciekawy pomysł na relaks

Wróćmy jednak do atrakcji wskazanej na początku artykułu, czyli piwnego Spa, dedykowanego wyłącznie osobom dorosłym. Lokal znajduje się na krakowskim Rynku, a konkretnie na Starym Mieście i nosi nazwę Beernarium. To miejsce naprawdę ściąga do siebie wiele osób, nie tylko turystów, ale także mieszkańców miasta. Podobno jest to jeden z najlepszych sposobów na zapomnienie o ciężkim dniu, problemach w pracy, czy innych zmartwieniach. Paniom oferuje się kąpiel w winie połączoną z degustacją trunku, co z kolei jest świetną alternatywą na typowy babski wieczór. Doskonałą informacją dla kobiet niech będzie fakt, że taka odprężająca kąpiel działa cuda, jeśli chodzi o redukcję niechcianego tłuszczyku i cellulitu. Kąpiel jest przygotowywana z ekstraktu winnego w postaci piany rozpuszczanej w wodzie, nastrój podkreślają świece i wspomniana wcześniej degustacja wina. Wanny są dwuosobowe, dlatego może to być atrakcja dla pary – małżonków, narzeczonych, czy przyjaciół.