Czasy- w których mocno zaznaczone były granice pomiędzy tym, co kobiece, oraz tym, co męskie- dawno zostały zatarte. Dotyczy to zwłaszcza tak nieprzewidywalnej i niezależnej sfery, jaką jest moda. Tutaj nie ma reguł, a co sezon pojawiają się nowe trendy, często czerpiące z tego, co już było i wprowadzające nowe dodatki.

Garnitur damskie nie tylko do pracy

Garnitury damskie, już jakiś czas temu pojawiły się w kobiecych szafach, ale zazwyczaj były wykorzystywane, jako strój formalny, przeznaczony do pracy. Nie był on utożsamiany z seksapilem i kobiecością, jednak w miarę tego, jak zmieniał się jego krój, zyskał również nowe przeznaczenie. Panie zaczęły coraz częściej sięgać po stylizacje z garniturem i wybierać je na uroczystości, na których chcą poczuć się elegancko i wyjątkowo.

Kobiety w garniturze - seksowne i kobiece

Kolor i oryginalne wzornictwo

Nowoczesny damski garnitur, zrywa z tradycyjną czernią i wprowadza, noszące go kobiety, w świat awangardowy i bardzo designerski. Smokingi dla kobiet, są często bardzo kolorowe, wyróżniające się na tle męskich, ciemnych zestawów. Najczęściej spotykane barwy to czerwień, żółć i mięta. Wyraziste kolory to jedno, ale projektanci stawiają także na unikatowe wzornictwo. Kwiatowe dekoracje, ale także krata i geometryczne akcenty, to często spotykane elementy na kobiecych zestawach. Na zimowe uroczystości, takie jak sylwester, sprawdzi się garnitur cekinowy, a na letnie wieczory- lniany, delikatnie wiązany w pasie.

Nie tylko w sukience

Panie, które lubią się wyróżniać i nie boją się odważnych stylizacji, zamiast wyboru klasycznej sukienki, powinny zdecydować się na garnitur. Propozycje są bardzo różne, panie docenią odmienne fasony i dopasują je do swojej figury. Szerokie, a także wąskie spodnie, duże dekolty i ozdobne guziki, marynarka dwurzędowa, albo wiązana. Każda z kobiet, może wybrać coś dla siebie i podkreślić swój charakter. Ponadto, nie należy się obawiać, że garnitur odbiera kobiecość. Może być bardzo seksowny i może zwiększyć atrakcyjność kobiety, oraz uwypuklić jej mocne i ciekawe wnętrze.