W dzisiejszych czasach na popularności zyskują różnego rodzaju atrakcje weselne. Dzięki nim nasze wesele będzie, bowiem bardziej wyjątkowe i na długo zapadnie w pamięci zaproszonym gościom. Oto kilka interesujących propozycji, które z pewnością warto rozważyć.

Księga gości

To nie tylko ciekawa atrakcja dla gości, ale także znakomita pamiątka dla nowożeńców. Nasi bliscy i znajomi podczas wymyślania oryginalnych życzeń będą mogli popisać się kreatywnością. Obecnie na rynku znajdziemy wiele ciekawych wersji tego typu przedmiotów. Dostępne są np. księgi gości z gotowymi pytaniami, na które osoba wpisująca musi udzielić odpowiedzi.

Fotobudka

Fotobudka to przedmiot, który jest w stanie zapewnić naprawdę świetną zabawę dla wszystkich gości weselnych niezależnie od ich wieku. Ponadto warto zaznaczyć, że zdjęcia z fotobudki będą dla wszystkich cenną pamiątką. Dzięki różnego rodzaju gadżetom nasi goście będą mogli wcielić się w niecodzienne role i tym samym stworzyć wiele niezapomnianych kreacji. Zdjęcia z fotobudki z powodzeniem można także wkleić do księgi gości.

Pokaz zdjęć

Okazją do wzruszeń i niezapomnianych przeżyć może być także pokaz zdjęć. Na takim pokazie warto zaprezentować nawet te zdjęcia, które sięgają czasów dzieciństwa nowożeńców. Tego typu prezentacje można przygotować w bardzo prosty sposób, a z pewnością spodoba się ona wszystkim gościom.

Upominki dla gości

To bez wątpieni bardzo miły zwyczaj, który przywędrował do nas z zachodu i powoli zyskuje na coraz to większej popularności. Drobne upominki to znakomity sposób na to, aby podziękować gościom za obecność w tym szczególnym dla nas dniu. Możemy ofiarować gościom np.: gliniane aniołki, czekoladki z nadrukowanym naszym wspólnym zdjęciem bądź ciasteczko z miłosnym cytatem lub wróżbą. W tym przypadku ogranicz nas jedynie wyobraźnia.

Dodatkowe atrakcje weselne, o których warto pomyśleć.

Lampiony szczęścia

Coraz częściej wiele młodych par decyduje się również na wypuszczenie w niebo tak zwanych lampionów szczęścia. Bez wątpienia jest to zapierające wdech w piersiach widowisko. Pamiętajmy, ze najlepszy efekt osiągniemy wówczas, gdy lampiony szczęścia będziemy puszczać po zmroku.