Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla samej pary, która ją świętuję, ale także dla jej najbliższych. To doskonała okazja, aby powspominać minione, wspólnie spędzone lata oraz świętować wspólnie z bliskimi wejście w kolejny rok małżeństwa. Jaki pomysł na prezent na rocznicę ślubu wybrać – to pytanie zadaje sobie praktycznie każdy, kto stoi przed wyborem odpowiedniego upominku na tę wyjątkową okazję.

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 1: wyjątkowa mapa gwiazd

Mapa gwiazd to wyjątkowy prezent, który przypadł do gustu już wielu osobom. Jest to efektowny obraz oprawiony w ramę i szkło, który od razu po odpakowaniu może zostać zwieszony na ścianie. W czym tkwi jego fenomen?

Mapa gwiazd przedstawia układ nieba i konstelacji gwiezdnych w dokładnie takiej postaci, w jakiej się one przedstawiały w określonym dniu i o danej godzinie. Wpisując więc datę ślubu osób, które chcemy obdarować mapą gwiazd otrzymamy widok nocnego nieba dokładnie w chwili zawarcia przez nie związku małżeńskiego!

Mapa gwiazd występuje w trzech wersjach kolorystycznych, dzięki czemu może zostać dopasowana do wystroju każdego wnętrza oraz gustu osób, które otrzymają taki efektowny podarunek. To wspaniała pamiątka, która będzie przypominała parze świętującej rocznicę ślubu o dniu, który zmienił jej życie na lepsze!

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 2: drzewo genealogiczne dla rodziców lub dziadków

Personalizowane drzewo genealogiczne to doskonała propozycja prezentu dla wszystkich osób, które kochają historię, lubią snuć opowieści ze swojego życia i wspominać przodków. Jego otrzymanie szczególnie docenią nasi rodzice oraz dziadkowie, dla których będzie to niezapominany i praktyczny zarazem podarunek z okazji ich kolejnej rocznicy ślubu.

Rodzinne drzewo genealogiczne to efektowny obraz, który może zostać zawieszony na ścianie w honorowym miejscu w domu pary świętującej swoją rocznicę ślubu. Oprawiony w aluminiowe ramy i naniesiony na tablicę korkową wizerunek drzewa może zostać uzupełniony o pamiątkowe fotografie członków całej rodziny.

Warto także dodać, że drzewo może zmieniać się i „rosnąć” wraz z rodziną – jego przemyślane wykonanie umożliwia bowiem dodawanie kolejnych członków rodu, co docenią zwłaszcza osoby dbające o rodzinną historię oraz przywiązane do tradycyjnych wartości.

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu. 3 propozycje personalizowanych podarunków dla pary!

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 3: efektowna mozaika z tysięcy zdjęć

Kolejną propozycją personalizowanego prezentu z okazji rocznicy ślubu jest obraz w postaci efektownej mozaiki. Do jego przygotowania możemy wykorzystać wszystkie rodzinne zdjęcia pary świętującej rocznicę, które zgromadziliśmy na dysku w komputerze lub w smartfonie.

Wybierając główną fotografię pary, która znajdzie się na pierwszym planie obrazu stworzymy w ten sposób unikalny kolaż złożony z setek, a nawet tysięcy pamiątkowych rodzinnych fotografii. Mozaika ze zdjęć to doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu, który doceni każda para świętująca kolejny rok swojego małżeństwa!

Partnerem artykułu jest PicArta oferująca: pomysł na prezent na rocznicę ślubu - więcej na PicArta.pl.