Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Religijny wymiar tej podniosłej uroczystości warto podkreślić wręczając nowożeńcom upominek nawiązujący do ich wspólnej wiary. W tej roli doskonale sprawdzą się dewocjonalia, które będą stanowiły piękną pamiątkę podkreślającą religijny charakter ślubu. Jakie dewocjonalia warto podarować nowożeńcom i gdzie je kupić?

Dewocjonalia jako prezent śluby – dla kogo warto je podarować?

Dewocjonalia to doskonały pomysł na prezent, który z pewnością uraduje wierzących nowożeńców, którzy w swoim codziennym życiu aktywnie uczestniczą w życiu kościoła oraz przestrzegają nauk wiary. Taki podarunek pozwoli ponadto podkreślić religijny wymiar uroczystości zaślubin oraz będzie stanowił piękną pamiątkę z wartościowym przesłaniem na kolejne lata.

Dewocjonalia to rożnego rodzaju przedmioty, które bezpośrednio nawiązują do wiary oraz nauk kościoła. Ich szeroki wybór oraz zróżnicowanie pozwalają każdemu zainteresowanemu na wybór oraz zakup pięknego podarunku ślubnego. Dewocjonalia, które doskonale sprawdzą się w roli prezentu ślubnego, to m. in. posrebrzane obrazy z postaciami świętych, które idealnie nadają się do umieszczenia na honorowym miejscu we wspólnym domu nowożeńców. Obrazy występują w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na wybór odpowiedniego podarunku dla każdej młodej pary. Na szczególną uwagę osób poszukujących religijnego podarunku z okazji ślubu zasługują obrazki posrebrzane przedstawiające Świętą Rodzinę, św. Jana Pawła II oraz Jezusa Modlącego się.

Oprócz obrazków, z okazji ślubu warto wręczyć nowożeńcom także pięknie oprawione Pismo Święte, które obowiązkowo powinno znaleźć się w domu każdego wierzącego człowieka. Osoby poszukujące religijnego podarunku na ślub mogą także zdecydować się na wręczenie dwóch ozdobnych różańców, po jednym dla każdego z małżonków. Taki podarunek z pewnością przyda się w codziennym życiu każdej wierzącej oraz aktywnie uczestniczącej w życiu kościoła pary.

Religijny prezent z okazji ślubu. Co warto podarować i gdzie kupować dewocjonalia?

Gdzie warto kupować dewocjonalia na prezent ślubny?

Dewocjonalia znaleźć można głównie w stacjonarnych sklepach religijnych. Srebrne obrazki oraz pamiątki religijne wykonane ze szlachetnych kruszców dostępne są również w ofercie sklepów jubilerskich zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości dewocjonaliów, ich szerokim wyborze oraz atrakcyjnej cenie, miejscem szczególnie polecanym na ich zakup jest hurtownia dewocjonaliów. W jej ofercie znaleźć można bardzo zróżnicowany asortyment, co pozwoli na wybór idealnie dopasowanych do gustu naszego oraz pary podarunków.

Internetowa hurtownia dewocjonaliów będzie doskonałym miejscem na zakup religijnych podarunków na różne okazje. Jej szeroki asortyment oraz zróżnicowanie dostępnych akcesoriów pozwala na zakup religijnych pamiątek nie tylko na ślub, ale także na wiele innych okazji, których religijny charakter warto podkreślić odpowiednim prezentem. W hurtowni dewocjonaliów możemy znajdziemy m. in. pamiątki na chrzest, komunię, bierzmowanie, rocznicę ślubu oraz wiele innych zarówno świeckich, jak i religijnych okazji.