Sezon ślubny 2019 roku dobiegł końca, warto przyjrzeć się co będzie modne w nadchodzącym roku. Będzie to szczególnie przydatne tym, którzy planują w kolejnym roku zawrzeć związek małżeński. Należy mieć świadomość co znajdować się będzie w trendach w 2020 roku, a co okazać się może nietrafionym pomysłem.

Trendy 2020

Śluby w dawnych czasach nie różniły się jakoś szczególnie, każdy wyglądał w miarę podobnie. Dekoracje były podobne, tak jak i menu czy przebieg imprezy. Dziś narzeczeni chcą by każda ich uroczystość była wyjątkowa, bardziej spersonalizowana i odpowiadała ich wymaganiom i pragnieniom. Znajomość trendów może być drogowskazem w wyborze swoich dodatków czy innych dekoracji i kolorów. Podobnie wygląda sprawa z sukniami ślubnymi. W przeszłości najczęściej były one przekazywane z pokolenia na pokolenie. Współcześnie jest całkiem inaczej, sukienka panny młodej ma być jedyna, wymarzona dla konkretnej osoby. Każda sukienka jest dopasowana do figury, wzrostu, koloru cery i włosów oraz pogody i nastroju. Wiele inspiracji przyszłe panny młode mogą czerpać z wybiegów mody, jednak należy pamiętać, że ma być ona wyjątkowa i komfortowa dla każdej narzeczonej. Kolorami roku 2020 zgodnie z danymi Pantone będą Neo-Mint, Purist Blue, Cassis, Cantaloupe oraz Mellow Yellow.

Weselne trendy w 2020 roku

Modne dekoracje ślubne

W przypadku trendów dekoracyjnych nadal królować będą wysokie, dekoracje kwiatowe, które nawiązywać będą do natury. Ciekawym pomysłem będą kłosy, zboża i siano w dużych dekoracjach. Do nowości zaliczać się będą podwieszane kwiatowe dekoracje, wiszące konstrukcje z balonów oraz konstrukcje z balonów i kwiatów, zwisające podobnie jak bluszcz. kwiaty (sprawdź ofertę Bilscy.info) umieszczone w welonie panny młodej będą nowym trendem. Nastąpi powrót do większych bukietów kwiatowych.

Suknie ślubne w 2020 roku

Suknie ślubne modne w nadchodzącym sezonie zaprezentowała Daniel Frankel w postaci kreacji-tub, zmysłowych kombinezonów, większych ślubnych koszul czy transparentnych ślubnych crop topów. Vera Wang Bridal ukazała suknie w odcieniach pasteli z materiałowymi kwiatami czy przezroczystym udrapowanym tiulem.