Sklepów z winami i innymi alkoholami jest mnóstwo. Jednak większość z nich niczym się nie wyróżnia. Są jednak również takie placówki, które odwiedza się chętniej niż pozostałe. Mowa o miejscach pozostających w pamięci, które oferują usługi na wyższym poziomie niż konkurencja. Czy jest jakiś sklep z winami w Warszawie, który można wyróżnić? Naszym zdaniem tak. Whisky and Wine Place oferuje największy w Polsce wybór szlachetnych trunków. W ofercie znajdują się setki doskonałych win. Ponadto dostępnych jest ponad 1000 najlepszych whisky z całego świata. A to dopiero początek tego, co ma do zaoferowania WAWP.

Jakie trunki są dostępne w Whisky and Wine Place?

To właśnie whisky, przede wszystkim szkocka Single Malt, jest największą dumą sklepu. Sprowadzana z różnych regionów Szkocji – Lowland, Highlands, Islay, Campbeltown, Speyside, charakteryzuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym smakiem. Oczywiście nie brakuje także trunków z innych części świata oraz whisky mieszanych. Dostępne są whisky amerykańskie i kanadyjskie, a także szwedzkie, egipskie, indyjskie i wiele, wiele innych. 

Różnorodność kolekcji win jest kolejną zaletą lokalu. Na półce można znaleźć najpopularniejsze wina z Włoch, Hiszpanii i  Francji, ale obok nich znajdują się również wyjątkowe okazy z innych krajów – np. z Australii, Chile, Gruzji, Stanów Zjednoczonych, czy bliższych nam Niemiec i Portugalii. Whisky and Wine Place wspiera też lokalnych producentów, dlatego w ofercie można znaleźć także najlepsze polskie wina od naszych rodzimych winiarzy. 

Następną chlubą lokalu jest posiadanie w katalogu ponad 80 producentów szampanów. Jest to największy wybór szampanów w całej Polsce. W ofercie znajdują się szampany od najbardziej znanych producentów, takich jak Moët & Chandon czy Veuve Clicquot, a także od mniejszych, a nawet butikowych producentów.

Whisky, wina i szampany to nie jedyne alkohole, które można kupić w Whisky and Wine Place. Do oferty dodano ogromną ilość innych szlachetnych trunków. Niesamowita kolekcja armaniaków, koniaki, giny, tequile, brandy, likiery, nalewki i wódki – naprawdę jest w czym wybierać. Każdy pasjonat znajdzie tutaj coś dla siebie lub dla bliskiej osoby. 

Co jeszcze oferuje Whisky and Wine Place?

Poza alkoholem lokal sprowadza także wyjątkowe czekolady, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest to idealny prezent dla miłośników słodkości. Jako dodatek do alkoholu, można zakupić cygaro – są dostępne w każdym rozmiarze, a personel profesjonalnie pomoże Ci dobrać odpowiednie cygaro do pitego alkoholu. Zaopatrzyć się można także w akcesoria do cygar – popielniczki, zapalniczki, obcinarki i wyrzynarki. Dużą popularnością cieszą się także kosze upominkowe, których zawartość można dostosować zależnie od okazji i relacji łączącej nas z obdarowywaną osobą.

Whisky and Wine Place zajmuje się nie tylko sprzedażą alkoholi i słodkości, ale także organizowaniem degustacji alkoholu. Może to być degustacja indywidualna, ale w razie potrzeby można również wynająć lokal i zorganizować degustację grupową dla grona znajomych lub w ramach spotkania z klientami czy współpracownikami. 

Największy wybór alkoholi w Warszawie

Powstanie artykuł€ było możliwe dzięki Whisky and Wine Place - sklep z winami Warszawa.