Polacy coraz częściej rezygnują z drogich zagranicznych wycieczek. Decydują się wybrać na miejsce swojego wypoczynku Polskę, gdzie kryje się mnóstwo urokliwych miejscowości, uzdrowisk i wspaniałych, ekskluzywnych hoteli obfitujących w szereg atrakcji dla gości. Przykładem miejsca gdzie można odprężyć się, a jednocześnie korzystać z szerokiej oferty różnorodnych form atrakcji jest Bristol **** Medical SPA w Busku Zdrój.

Relaks i regeneracja w strefie SPA

 W hotelu z pewnością na uwagę zasługuje strefa SPA. Podczas pobytu warto skorzystać z tej atrakcji, która  nas odpręży, pozwoli się zrelaksować i wyciszyć. SPA to ukojenie dla naszych skołatanych nerwów i znakomity sposób na odstresowanie się. Nie bez znaczenia jest także dobroczynny wpływ takiej formy wypoczynku na nasz wygląd zewnętrzny. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji możemy wybrać masaż, upiększający rytuał, jak maseczka z zastosowaniem wysokiej jakości kosmetyków najlepszych producentów albo zabieg medycyny estetycznej opierający się na wysokich technologicznie, nowoczesnych rozwiązaniach. Relaks w SPA to również możliwość korzystania z sauny parowej, infrared, fińskiej i biosauny oraz wypoczynek podczas gorących kąpieli.

Aktywny wypoczynek i poprawa stanu zdrowia

Niewątpliwą atrakcją, którą proponuje hotel  są zabiegi medyczne. Tylko w tym miejscu dbanie o zdrowie jest równocześnie niezwykle przyjemnym doznaniem. Możemy bowiem korzystać z metod będących połączeniem nowatorskiego sprzętu medycznego i tradycji, jaką jest leczenie bogactwem, jakie dała natura. Możemy skorzystać chociażby z balneoterapii, kąpieli siarkowych, peloidoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, fizykoterapii i masaży manualnych. Osoby, które na swój pobyt wybrały uzdrowisko z całą pewnością skorzystają także z inhalacji. Dla tych z nas, którzy preferują aktywna formę spędzania czasu wolnego hotel proponuje naukę pływania. Profesjonalny ratownik pomoże oswoić się z wodą dostosowując wdrażane metody do poziomu zaawansowania danej osoby, pomoże skoordynować ruchy, czy nauczyć konkretnej techniki pływania. Dla osób, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów niewątpliwą atrakcją będą treningi aktywizacyjne z wykorzystaniem platformy odchudzającej, nordic walking z instruktorem albo ćwiczenia wzmacniające mięśnie i piłki thera band.

Relaks i odpoczynek w otoczeniu dzieł sztuki

Uzdrawiająca sztuka

Hotel Bristol **** Medical SPA w Busku Zdrój to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie dbałość o zdrowie łączy się z wszechobecna sztuką. Już zanim wejdziemy do hotelu nasza uwagę zwrócą majestatyczne rzeźby wokół budynku i na tarasie. Oprócz tego, żę możemy podziwiać bardzo okazałą kolekcję dzieł sztuki właścicieli hotelu, która jest obecna w całym budynku oraz na zewnątrz, to mamy także możliwość brać udział w organizowanych tam wydarzeniach kulturalnych. Tutaj organizowane są bowiem wystawy rzeźb, obrazów i aukcje dzieł sztuki. Mają tam również miejsce takie wydarzenia, jak koncerty i wieczory tematyczne. Hotel zapewnia znakomite warunki pracy wymagającej twórczego myślenia.