To naturalne, że chcesz, aby organizowane przez Ciebie przyjęcie, w pozytywny sposób zapisało się w pamięci zaproszonych gości, zarówno pod względem opraw, atrakcji jak również jedzenia. 

Aby zyskać na czasie, jak i zapewnić gościom nie lada doznania kulinarne, można zamówić catering. Od dłuższego czasu olbrzymim zainteresowaniem cieszy się sushi. Można nie tylko zamówić już gotowe danie, lecz zdecydować się na sushi live cooking, a nawet zafundować gościom małe warsztaty z robienia sushi!

Sushi live cooking — czyli co? 

Catering sushi - ciekawy sposób na przyjęcie

Live cooking to pokaz kulinarny, gdzie kucharz przygotowuje potrawę, obserwowany przez swoich gości. Bez wątpienia, może być to elektryzujące widowisko, które często skutkuje zaostrzeniem się apetytu. Jest coś magicznego w możliwości przyjrzenia się pracy profesjonalnego szefa kuchni, czy w przypadku sushi live cooking — sushi mastera. Możliwość podejrzenia jego technik, tego, jak dobiera składniki, a nawet wpłynięcia na to, co aktualnie przygotowuje, to niesamowite doświadczenie. 

Warto podkreślić, że sushi to wymagająca potrawa. Mowa nie tylko o specjalnych składnikach, ale też o każdym etapie przygotowania tej potrawy. Doświadczony sushi master sprawi, że każdy kęs sushi będzie istną rozkoszą dla podniebienia. Jako że świeżo robione sushi smakuje najlepiej, zamówienie mobilnego sushi baru na swoje przyjęcie, zamiast już gotowego cateringu, może być ciekawym pomysłem na pyszne jedzenie i atrakcję dla gości w jednym. 

Kulinarny spektakl i możliwość rozmowy z sushi masterem

Sushi live cooking to coś więcej niż po prostu przygotowywanie potraw na świeżo. To również nie lada widowisko, ale też możliwość rozmowy z mistrzem kuchni! Z pewnością chętnie opowie on o historii dania, wprowadzi w świat rozmaitych rodzajów sushi, scharakteryzuje poszczególne składniki czy opowie o ciekawostkach z nim związanych, lub o tym, jak zdobywał doświadczenie w tej dziedzinie. To mogą być wciągające historie, które pokrótce nakreślą, dlaczego sushi jest tak niezwykłym daniem, cenionym na całym świecie.

Co więcej, dzięki możliwości obserwacji całego procesu, rozmowy oraz przez wzgląd na fakt, że takie sushi będzie super świeże, wrażenia smakowe mogą być niezapomniane!

Warsztaty kulinarne — zaangażuj swoich gości

Ciekawą atrakcją może być zorganizowanie mini warsztatów z przygotowywania sushi dla swoich gości. Wystarczy przygotować dla każdego z gości odpowiednie produkty i materiały, a sushi master uchyli rąbka tajemnicy i podzieli się swoją wiedzą. Próba samodzielnego przygotowania sushi to wyzwanie, ale jednocześnie wspaniała zabawa. 

Sushi bez wątpienia jest potrawą, którą intryguje i sprawia, że niemalże każdy chce jej posmakować. Jeżeli poszukujesz czegoś niebanalnego na przyjęcie, to warto rozważyć catering sushi. Można zdecydować się na zamówienie gotowych zestawów, jednak jeżeli zależy Ci na tym, aby zaskoczyć swoich gości, ciekawszą opcja będzie mobilny bar sushi i sesja live cooking z profesjonalistą. Dzięki temu spotkanie z pewnością zostanie mile zapamiętane, a uczestnicy będą je długo wspominać.