Podczas konkursu miss piękności kandydatki prezentują się także w sukniach ślubnych. W finałowej gali Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011 najpiękniejsze panie z regionu wystąpiły w kreacjach uznanej kieleckiej firmy MS Moda. Wielki finał konkursu odbył się 21 maja 2011 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Koronę dla najpiękniejszej kandydatki wręczyła Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2010 Magda Brojewska.

Jaka suknia ślubna dla najpiękniejszej mieszkanki Ziemi Świętokrzyskiej?

Każda przyszła panna młoda wie, że wybór sukni ślubnej to bardzo trudne zadanie. Musiały mu sprostać także finalistki konkursu piękności Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011.

Okazało się, że kandydatki na najpiękniejszą nie miały jednak większych problemów z wyborem najładniejszej kreacji. To, na jakie kreacje ostatecznie postawiły, można było zobaczyć podczas gali finałowej, kiedy kandydatki zaprezentowały się publiczności w wybranych przez siebie ślubnych kreacjach.

Finalistki konkursu piękności zaproszone zostały do jednego z kieleckich salonów firmy MS Moda, który mieści się w Centrum Handlowych Tęcza. Oglądając zaprezentowane w salonie suknie ślubne miały za zadanie wybrać model, w którym wystąpią w finale.

Pierwsza przymiarka sukni ślubnej

Jedna z finalistek konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej, Dominika Kubacka zdecydowała się wystąpić podczas gali w skromnej kreacji ślubnej. Swój wybór zmotywowała faktem, że to właśnie proste fasony ślubnych kreacji podobają jej się najbardziej. W trakcie rozmowy okazało się także, że kandydatka na najpiękniejszą mieszkankę regionu po raz pierwszy miała okazję przymierzyć suknię ślubną. Tym bardziej było to więc dla niej wyjątkowe przeżycie.

Wybór odpowiedniej kreacji był tym ważniejszy, że pokaz ślubnych kreacji podczas finałowej gali Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej to jeden z najbardziej wzruszających momentów. Przyznała to nie tylko sama Dominika, ale także pomagająca jej w wyborze kreacji mama, pani Beata Kubacka.

Finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej podczas przymiarek sukni ślubnych

Szybką decyzję odnośnie wyboru najpiękniejszej kreacji ślubnej podjęła także inna uczestniczka finału, Iza Stefanowska, która postawiła z kolei na elegancką suknię uszytą z tiulu. Iza jako przyszła projektantka mody zwróciła uwagę nie tylko na sam fason sukni, ale także na obecne w niej detale. Tych natomiast nie brakuje w przypadku sukien ślubnych marki MS Moda, które wykonane są z niezwykłą dbałością o detale oraz uszyte z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

Suknie ślubne MS Moda

Właściciel firmy MS Moda, Bogdan Klusek mówi, że ich suknie ślubne wykonywane są z najlepszej jakości tkanin, haftów oraz koronek. Są to dokładnie te same materiały, z których realizowane są najpiękniejsze kreacje ślubne wiodących na świecie producentów mody ślubnej. Doskonała jakość i dbałość o detale marki MS Moda idzie także w parze z przystępnymi cenami, którymi ich produkty wyróżniają się wśród konkurencji. Wszystkie suknie ślubne marki MS Moda szyte są w Kielcach.

Finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej podczas przymiarek sukni ślubnych

Suknie ślubne MS Moda to także produkty doceniane na wielu konkursach mody ślubnej. Znajdują one swoich nabywców nie tylko nad Wisłą, ale także w innych europejskich krajach, wśród których prym wiodą Niemcy, Portugalia oraz Włochy. Kolekcje sukien ślubnych MS Moda z 2012 r. zostały bowiem zaprezentowane na targach w Paryżu oraz w Essen w Niemczech, gdzie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem oraz uznaniem biorących w nich udział osób.

Partnerem materiału jest: EVITA - salon sukien ślubnych oferujący: suknie ślubne Kraków