Zakończenie studiów to niezwykle emocjonalny moment nie tylko dla studenta, ale również dla promotora. Współpraca naukowa wymaga bardzo dużej dawki energii oraz zaangażowania przez co, gdy zobaczy się finalny efekt tych działań, towarzyszy temu dużo emocji. Długa przeprawa przez napisanie pracy magisterskiej lub doktorskiej sprawia, że w studentach jest ogrom wdzięczności dla swoich promotorów. Chcąc im jak najlepiej podziękować za współpracę, bardzo często wybierają pióro na prezent. Jaki model wybrać? Tego dowiesz się już za moment!

Zestaw czy może pióro pojedyncze?

Pierwszą rzeczą, jaka może wprowadzić w zagwozdkę przy wybieraniu pióra na prezent dla promotora, jest to czy postawić na pióro czy być może na zestaw. Wszystko zależy od tego, jaką relację miałeś z promotorem. Jeżeli była ona bliska i chcesz okazać wyjątkową wdzięczność swojemu wykładowcy, bardzo dobrym pomysłem będzie sprezentowanie mu zestawu z grawerem. Dzięki temu będziesz mógł zawrzeć swoją własną dedykację, a w niej napisać o swojej wdzięczności za współpracę. Jeżeli jednak wasza relacja była bardziej formalna, lepiej wybrać pióro pojedyncze, zapakowane w ozdobne pudełko. Zarówno przy jednym, jak i drugim rodzaju z pewnością odnajdziesz eleganckie pióra idealnie nadające się na prezent.

Eleganckie pióro na prezent dla promotora – jakie wybrać?

Jakie pióro będzie najlepsze?

Promotorzy oraz wykładowcy akademiccy zazwyczaj są osobami obeznanymi w świecie piór. Dla takich osób, które niekiedy są nawet kolekcjonerami, najlepiej wybrać pióro nietypowe oraz wyjątkowe. Przykładowo możesz wybrać pióro wieczne z serii Exception Waterman.  Jest to linia piór z najwyższej półki. Wyróżniają się one najwyższą klasą, z jaką możesz mieć styczność. Twój promotor na pewno doceni taki prezent.  Dodatkowo pióra tego rodzaju posiadają niezwykle wysublimowany charakter, a ich design od razu przywodzi na myśl ekskluzywność oraz elegancję.

Druga linia piór, która może cię zainteresować, to seria o nazwie Carene. Jest to również pióro z najwyższej półki i najwyższej jakości. Wyróżnia je niezwykle stylowa obudowa oraz wykorzystanie najlepszej jakości materiałów do stworzenia pióra. Korpusy piór zostały zachowane w neutralnej i subtelnej kolorystyce, która będzie odpowiednia dla każdego.