Każda wyjątkowa i ważna okazja zasługuje na to, aby zostać w odpowiedni sposób upamiętniona. Uczestnictwo w kursach i szkoleniach, uzyskanie awansu oraz szczególne osiągnięcia na polu zawodowym i prywatnym to doskonały moment do wręczenia dyplomu, który będzie materialnym potwierdzeniem wydarzenia oraz będzie o nim przypominał w wyjątkowy sposób. Jakie dyplomy warto wybrać, aby otrzymujące je osoby poczuły się ważne i docenione?

Dyplomy okolicznościowe – doskonała pamiątka na wiele okazji

Dyplomy okolicznościowe to ozdobne wyróżnienia, które mogą zostać spersonalizowane w dowolny, dostosowany do rangi wydarzenia sposób. Aby właściwie wywiązały się ze swojej roli muszą być wykonane z trwałego, odpornego na upływ czasu materiału. Dzięki temu dyplom stanie się wspaniałą pamiątką, która przez wiele kolejnych lat będzie przypominała o okazji, z której został wręczony.

Doskonałym wyborem są dyplomy wykonane na laminacie grawerskim. Mogą zostać dowolnie spersonalizowane nie tylko pod względem treści, ale także grafiki. Tak wykonana nagroda prezentuje się niezwykle efektownie i ekskluzywnie, a wysoka jakość jej wykonania sprawia, że będzie doskonałą pamiątką na wiele lat. Dyplom może być umieszczony na podkładzie z drewna, który nadaje mu jeszcze bardziej wyszukanego charakteru oraz zakupiony wraz z ozdobnym etui idealnym do wręczenia w prezencie.  

Dyplomy okolicznościowe można wręczać na różne okazje. Nie ma tu właściwie ograniczeń, gdyż to my decydujemy, czy dana chwila zasługuje na tak wyjątkowy podarunek. Dyplomy okolicznościowe świetnie nadają się m. in. na prezent z okazji 18-tych urodzin, przejścia na emeryturę, uzyskania awansu w pracy, okrągłą rocznicę ślubu i wiele innych wydarzeń w życiu codziennym i zawodowym.

Dyplomy okolicznościowe i nagrodowe. Na jakie okazje warto je wręczyć?

Dyplomy nagrodowe – najlepsze potwierdzenie osiągnięć sportowych, zawodowych i nie tylko!

Dyplomy wręcza się nie tylko na specjalne okazje. Nie ma chyba lepszej okoliczności na podarowanie efektownie wyglądającego dyplomu niż ważne wydarzenia sportowe. Dyplomy są także najlepszym materialnym świadectwem potwierdzającym uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz zdobyte w ich trakcie wiedzę i umiejętności.

Do najczęściej wybieranych dyplomów nagrodowych należą akcesoria wykonane z wysokiej jakości, grubego papieru, na który nanosi się wybrane napisy. Ozdobne grafiki nawiązują z kolei do dziedziny, w której dana osoba zasłużyła na otrzymanie wyróżnienia. Popularnymi dyplomami nagrodowymi są także wyroby wykonane na sklejce drewnianej, które posiadają oryginalny i ekskluzywny charakter. Oprawione w klasyczne drewniane ramki doskonale nadają się do umieszczenia na ścianie lub ustawienia w gabinecie potwierdzając tym samym wiedzę oraz zdobyte wyróżnienia ich posiadacza.

Organizatorzy kursów oraz szkoleń, którzy przewidują uhonorowanie uczestniczących w nich osób pamiątkowymi dyplomami powinni postawić na klasyczne, czytelne wyroby. Wybierając dyplomy z papieru należy koniecznie zwrócić uwagę na jakość ich wykonania oraz możliwości personalizacyjne. Dobrej jakości produkty będą wykonane z grubego, ozdobnego papieru lub innego trwałego materiału, na który można nanieść dowolne napisy oraz grafiki, które pozwolą na nadanie każdemu dyplomowi indywidualnego charakteru.