Wiosna to początek sezonu imprez plenerowych. Eventy na świeżym powietrzu uatrakcyjniają służbowe wyjazdy, są też stałym elementem kampanii marketingowych. Jakich atrakcji mogą się spodziewać uczestnicy takich wydarzeń?

Imprezy pod gołym niebem

Niezależnie od tego, jak napięty jest grafik konferencji czy szkolenia, zawsze znajdzie się czas na imprezę w plenerze. Właśnie dlatego wyjazdy pracownicze często organizowane są w takich ośrodkach jak np. Rancho pod Bocianem, gdzie po zakończeniu biznesowego spotkania można zorganizować imprezę na świeżym powietrzu – ośrodek konferencyjny dysponuje rozległym terenem, na którym można urządzić piknik dla wielu osób, grilla, ognisko czy uroczystą kolację na tarasie.

Tor off-road

Przejażdżki quadami i sportowymi autami zaliczają się do najpopularniejszych rozrywek na świeżym powietrzu. Tor przygotowany jest tak, by dostarczyć jak najwięcej wrażeń, a poza trasami dla wymagających użytkowników są też odcinki dla mniej doświadczonych kierowców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z off-roadem.

Strzelanie

Kolejną atrakcją jest strzelnica. W ramach imprezy plenerowej może się na niej odbyć pokaz umiejętności strzeleckich albo szkolenie dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z bronią, oczywiście pod okiem doświadczonych instruktorów.

Jest i paintball, idealna rozrywka dla większych grup, bardzo popularna na wyjazdach integracyjnych. Rozgrywki paintballowe mogą mieć różne scenariusze: zdobycie flagi przeciwnej drużyny, odbijanie zakładnika, eliminacja wrogiej grupy, etc.

Gry ogrodowe

Świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To zazwyczaj „domowe” gry w powiększonej wersji, jak giga Jenga, ogromne bierki, dmuchane kręgle, prócz tego przeróżne gry zręcznościowe oraz bardziej ekstremalne rozrywki jak zorbing czy tor z przeszkodami.

Atrakcje na eventach plenerowych

Wspinaczka

Ścianka wspinaczkowa często się pojawia na imprezach plenerowych i przyciąga uczestników w każdym wieku. Można na niej zmierzyć się ze swoim lękiem przed wysokością, jak i wziąć udział w zawodach we wspinaniu się na czas – wszystko zależy od fantazji uczestników.

W podobnym klimacie są parki linowe, z trasami o różnym poziomie trudności, pełne atrakcji i bezpieczne także dla najmłodszych uczestników imprezy.