To bardzo doświadczony zespół tancerzy, artystów oraz choreografów. Z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do powierzanych im zadań. Ich pokazy cechuje precyzja wykonania i niezwykle wysoka jakość usługi. Wśród klientów tej grupy znaleźli się popularni przedsiębiorcy aktywnie działający na polskim rynku tacy jak 4f, Tauron, Cukiernia Sowa, LOT oraz wiele innych. Jest to gwarancją profesjonalnych usług jakie proponują na rynku.

Grupa Atelie

To zespół składający się z niezwykle profesjonalnych i bardzo uzdolnionych tancerzy, tancerek, który pasję do tańca pielęgnują od najwcześniejszych lat ich życia. To absolwenci szkół baletowych, akrobatycznych oraz gimnastycznych. Ponadto to wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy tańca towarzyskiego, współczesnego i show dance. Ich wysokie umiejętności techniczne potwierdza najwyższa klasa taneczna „S”, której wielu z nich jest posiadaczem. Są uczestnikami licznych międzynarodowych konkursów i turniejów. Grupa z niezwykłym zaangażowaniem podchodzi do każdego nowego projektu, będąc otwartym na propozycje i wizje swych klientów. Oprócz oferowanych usług, każdy klient może skorzystać z możliwości stworzenia wyjątkowego i unikalnego show dopasowanego do charakteru i potrzeb danej okoliczności. Atelie zajmuje się organizacją i obsługą bankietów, spotkań integracyjnych, targów, gal, konferencji, koncertów, pokazów mody czy różnych promocji. By dokładnie przyjrzeć się ofercie warto zaglądnąć na stronę https://www.ateliegrupa.pl.

Atelie – grupa akrobatyczno-taneczna

Usługi Atelie

Duże zainteresowanie wzbudzają pokazy taneczne, które doskonale pasują do różnych specjalnych eventów. Są one dobierane i dopasowywane do charakteru imprezy. W zależności od potrzeb wybrać można solowy występ po imponujące show, w którym udział bierze cała grupa tancerzy i tancerek.

Skorzystać można również z pokazów specjalnych, które są kompilacją tańca i gimnastyki, akrobatyki, animacji, a także sztuki cyrkowej, które zapewniają niezapomniane wrażenia uczestnikom spektaklu. Jeśli klient dysponuje wysokim lokalem występuje możliwość zaprezentowania atrakcji alpinistycznych, które wskazują na ogromne możliwości osób z grupy Atelie.

Wśród innych usług znajduje się również show akrobatyczne, które jest opracowywane przez gimnastyków i akrobatów. To świetna okazja do doświadczenia zaprzeczenia prawom natury i grawitacji. Show wyróżnia niezwykła choreografia, zapierające dech w piersiach podnoszenia i pozycje.

Zrealizowane projekty

Grupa zrealizowała wiele różnych projektów do tej pory. Jednym z nich był Exclusive Show, który prezentują urocze tancerki w pięknych kostiumach, zapewniając niezapomniane wrażenia. Do ciekawych projektów zaliczyć można Teatr Cieni, Musical Show, Taneczno-Multimedialne Show czy My Sweet Dream. Grupa uczestniczyła w głośnych wydarzeniach dla Adamed w Arłamowie, w Alchemii Światła we Wrocławiu, Axa „Multimedia”, Cukierni Sowa z okazji ich Jubileuszu, Agencji Power, CFE czy Intercars oraz premierach samochodowych dla marek Audi czy Opel. Różnorodność tych imprez potwierdza wszechstronność możliwości tanecznych tej grupy.