Zbliża się Dzień Nauczyciela – okazja, by podziękować nauczycielom za ich trud i poświęcenie. Co roku zastanawiamy się wszyscy nad prezentem, który będzie nie tylko praktyczny, ale również i wyjątkowy. Istnieje wiele pomysłów na upominki dla nauczycieli, ale te przygotowane z myślą o konkretnej osobie zawsze cieszą się największym zainteresowaniem i wywołują szeroki uśmiech. Personalizowany kubek dla nauczyciela, fotoksiążka, a może zabawna koszulka? Zobacz, co warto wybrać dla ulubionego nauczyciela!

Znowu kwiaty? Fakt – to uniwersalny i zawsze doceniany gest. Piękne bukiety czy doniczki z kwiatami potrafią ocieplić każde wnętrze i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Jeśli jednak chcesz wzbogacić swój prezent o coś bardziej trwałego, koniecznie pomyśl o personalizowanym kubku dla nauczyciela. To nie tylko praktyczny upominek, ale także piękna pamiątka z kolejnego Dnia Edukacji Narodowej.

Dlaczego prezent personalizowany?

Prezent, który został stworzony specjalnie z myślą o konkretnej osobie, zawsze wyróżnia się spośród innych upominków. Personalizowany kubek dla nauczyciela pokaże obdarowanemu nauczycielowi, że zastanawialiśmy się nad prezentem i chcieliśmy podarować coś niepowtarzalnego. Coś, czego zakup wymagał więcej wysiłku, niż tylko wejście do sklepu tuż przed szkolnym apelem z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dla nauczyciela, który wkłada mnóstwo serca w swoją pracę, taki gest jest bezcenny. Wyróżnienie nauczyciela niecodziennym upominkiem poprawi obdarowanemu humor i z pewnością zostanie zapamiętane na długo – znacznie dłużej, niż kolejny bukiet kwiatów.

Kubek – prezent dla każdego!

Kubki to przedmioty, których używamy na co dzień. Poranek z ulubioną kawą czy herbatą w kubku z indywidualnym nadrukiem jest znacznie przyjemniejszy i gwarantuje doskonały humor na początek dnia.

Taki personalizowany kubek nie tylko przypomina o miłym geście, ale także staje się częścią codziennej rutyny – w domu lub w szkole. A jeśli obawiasz się, czy nauczyciel, którego chcesz obdarować, będzie korzystał z kubka do picia (bo może przecież mieć już swój ulubiony kubek) – spokojnie! Z takie spersonalizowanego prezentu można korzystać też na inne sposoby i upominek z całą pewnością się nie zmarnuje. Może przecież służyć nawet jako pojemnik na przybory do pisania czy małe drobiazgi. Jest uniwersalny, praktyczny, a jednocześnie bardzo osobisty.

Personalizowany kubek dla nauczyciela – wyjątkowy upominek!

Personalizowany kubek – gdzie zamówić?

Kubki można łatwo spersonalizować i zamówić w Internecie. Jeśli nie przekonuje Cię ten upominek dla nauczyciela, zerknij na inne przedmioty w ofercie Empik Foto – być może Twojemu pedagogowi do gustu przypadnie fotoksiążkapersonalizowany kalendarz lub inny przedmiot przygotowany z myślą o nim.

Co wybierasz? Jak chcesz uhonorować ciężką pracę swojego ulubionego nauczyciela, którego zaangażowanie wpłynie na wiele kolejnych lat Twojego życia? Kolejnym pudełkiem czekoladek czy spersonalizowanym prezentem podarowanym od serca? Dzień Nauczyciela już 14 października – pamiętaj, by zamówić upominek wcześniej!